V Galerii Petry Němečkové v Brně proběhne v březnu až dubnu 2015 prodejní výstava mých obrazů "Olga Volfová - Letem domovem i světem"

01.02.2015 12:23

Srdečně Vás zvu na prodejní výstavu mých obrazů, která bude zahájena 1. března 2015 v příjemném a kultivovaném prostředí Umělecké kavárny a Galerie Petry Němečkové na adrese Helfertova 1, Brno. Výstava potrvá až do 30. dubna 2015. 

Oficiální název výstavy: "Olga Volfová - Letem domovem i světem".

Na této výstavě Vám představím souhrnnou kolekci obrazů, které vznikaly na mých domácích a zahraničních cestách. Návštěvníci výstavy se tak budou moci seznámit s malbami, které jsem vytvořila v Čechách, na Moravě, ve Francii, v Nizozemsku, na Maltě a v Portugalsku. Obrazy, které jsem vytvořila v daleké Austrálii se nacházejí v soukromých sbírkách. Zájemci o umění si budou moci mé obrazy na místě zakoupit.

Slavnostní vernisáž výstavy obrazů Olgy Volfové proběhne ve středu, 

dne 4. března 2015 od 18:30 hod. 

V den vernisáže a přímo před zraky návštěvníků galerie vytvořím své další umělecké dílo, které si budou moci návštěvníci po skončení programu vernisáže rovněž zakoupit. 

Kurátorem a průvodcem výstavy byla ustanovena Dr.Světlana Patáková Boučková, umělecká ředitelka agentury ART & MANAGEMENT. 

 

Pozvánku na vernisáž si můžete stáhnout zde:

Další informace na www.petranemeckova.cz .