en

Starší články

Sem vložte podnadpis

Olga Volfová vystoupila s Koncertem tónů a barev na festivalu v americkém Minneapolis

15.06.2019


V květnu 2019 Olga Volfová již podruhé navštívila USA. Během třítýdenní cesty navštívila státy Kalifornii, Nevadu, Utah, Colorado, kde shlédla řadu krásných a inspirativních míst. Vyvrcholením cesty bylo koncertní vystoupení na festivalu improvizované hudby v Minneapolis ve státě Minnesota. Společně s klavíristou a skladatelem Jiřím Pazourem zde představila americkému publiku jejich společný projekt nazvaný Koncert tónů a barev. Vystoupení se setkalo s velkou odezvou. Olga si kromě zaslouženého úspěchu na faestivalu přivezla domů také řadu nezapomenutelných vzpomínek a inspirací.

Olga Volfová navštívila státy Tamilnádu a Kérala v jižní Indii

15.01.2019


Na přelomu let 2018 a 2019 Olga Volfová navštívila jižní Indii. Během tří týdnů cestovala po indických státech Tamilnádu a Kérala. Během této doby se seznamovala s duchovním životem místních obyvatel, navštívila řadu hinduistických chrámů. Tato cesta pro ni byla velkou životní i uměleckou inspirací.

Obraz Básník Olgy Volfové má od prosince nového majitele

05.12.2018

V listopadu 2018 dokončila Olga Volfová druhou verzi obrazu Básník, olej na plátně, 65x50cm. Symbol básníka zobrazuje poetického ducha umělce a jeho životní filozofii. Obraz s touto tématikou byl vytvořen již dříve ve formátu 100x80 cm. Tato menší verze byla vytvořena na přání zákazníka přímo do interiéru jeho domu.